Mieszkanie na start

Poznaj wstępne założenia nowego programu rządowego dopłat do kredytów. Przygotuj się na start programu z pomocą ekspertów Finansowi.pl i nie daj się wyprzedzić innym.

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta

  Doradca kredytowy nr 1 w Poznaniu

  Twój Doradca kredytowy

  Nasz zespół ekspertów kredytowych posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte na poznańskim rynku kredytowym. Pracowaliśmy w największych firmach kredytowych w kraju na takich stanowiskach jak doradca finansowy, ekspert finansowy czy manager.

  Twój doradca kredytowy w Poznaniu.

  Codziennie pomagamy naszym klientom przejść przez proces kredytowy, dzięki czemu kredyt hipoteczny dla każdego z nich jest na wyciągnięcie ręki.

  Chcesz dowiedzieć się jaką masz zdolność kredytową i co na nią wpływa?

  Zastanawiasz się czy wziąć kredyt ze stałym czy zmiennym oprocentowaniem?

  Nie wiesz na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty kredytu hipotecznego?

  Planujesz zakup lub budowę domu ale przytłacza Cię ilość dokumentów wymaganych przez bank?

  Finansowi.pl bezpłatnie pomogą Ci wybrać ofertę dopasowaną do Twojej indywidualnej sytuacji finansowej

  Jeżeli jesteś z Poznania? Wypełnij formularz, a nasz doradca odezwię się do Ciebie i razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

  Sprawdź ile może wynieść rata Twojego kredytu hipotecznego

  Zastanawiasz się jak obliczyć ratę kredytu? Udostępniamy Ci kalkulator kredytowy, który pozwoli Ci wyliczyć przybliżoną wysokość raty.

  lat

  Rata miesięczna: 1 888 zł

  Odsetki: 379 680 zł

  Kwota całkowita do spłaty: 679 680 zł

  Wyliczenia kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy. Aby znaleźć dla Ciebie najlepszy i najniższy kredyt zapraszamy na spotaknie z naszym doradcą kredytowym.

  Zobacz o ile wzrośnie rata kredytu hipotecznego, przy wzroście stóp procentowych

  +0.5% - Rata miesięczna: 1 728 zł

  +1.0% - Rata miesięczna: 1 824 zł

  +1.5% - Rata miesięczna: 1 922 zł

  +2.0% - Rata miesięczna: 2 022 zł

  +2.5% - Rata miesięczna: 2 124 zł

  +3.0% - Rata miesięczna: 2 229 zł

  Nasza oferta kredytowa w Poznaniu

  kredyt hipoteczny

  Kredyt hipoteczny

  Budowa lub zakup domu? Remont czy wkład własny na mieszkanie?

  Pomożemy Ci w zdobyciu kredytu hipotecznego na każdy cel. Ponieważ jest to długoterminowe złożone zobowiązanie, a sam kredyt jako produkt finansowy składa się z wielu parametrów, trudno jest wybrać samemu najkorzystniejszą opcję. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dopoasowywujemy ofertę do jego potrzeb. Należy pamiętać o tym, że nie zawsze najtańsza oferta jest tą najlepszą, a sam kredyt składa się często z dodatkowych zmiennych takich jak prowizje dla banku czy obowiązkowe ubezpieczenie. Nasi doradcy finansowi pomogą Ci w wybraniu najlepszej opcji oraz poprowadzą przez cały proces kredytowy i pomogą przygotować wszystkie niezbędne dokumenty.

  Kredyt gotówkowy

  Kredyt gotówkowy

  Kredyt gotówkowy pomaga w przypadku nieplanowanego wydatku czy w spełnianiu marzeń o długo wyczekiwanych wakacjach.

  Jest to produkt który może zrealizować dowolny cel który się przed Tobą pojawił. W przypadku tego kredytu, proces jest maksymalnie uproszczony i przeważnie po kilku dniach możemy cieszyć się gotówką na koncie. Choć mniej skomplikowany i na pewno przystępniejszy dla klienta, wciąz mnogość opcji takich jak oprocentowanie, dodatkowe koszta, czy prowizje, może przyprawić o ból głowy. Na szczęście nasi doradcy finansowi są w stanie przedstawić wszystkie oferty w przyjazny sposób, tak żeby nasz klient mógł skupić się tylko na wydawaniu gotówki.

  Kredyt firmowy

  Kredyt Firmowy

  Jeśli planujesz większą inwestycję w ramach swojej działalności lub potrzebujesz środków na jej rozpoczęcie, kredyt firmowy jest dla Ciebie.

  Niezależnie od celu kredytu, nasi eksperci finansowi przedstawią Ci najlepsze opcje. Prowadzenie biznesu jest nam doskonale znane i wiemy, że jest to bardzo wymagające i czasochłonne przedsięwzięcie. Dlatego my zajmiemy się indywidualną analizą Twoich potrzeb i dopoasowania najlepszej oferty, a Ty będziesz mógł skupić się na swojej firmie.

  Najnowsze artykuły

  Co nas wyróżnia na tle innych pośredników kredytowych w Poznaniu?

  Niezależność

  Ponieważ nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadnym bankiem, jesteśmy w pełni elastyczni co wyboru oferty idealnie dopasowanej do naszego klienta. Możesz być więc pewny, że będziem się kierować tylko Twoim dobrem.

  Terminowość

  Zdajemy sobie sprawę, że naszym klientom zależy na jak najszybszej decyzji kredytowej. Dlatego, mimo skomplikowanego i czasochłonnego procesu, jakim jest proces ubiegania się o kredyt hipoteczny, dopilnujemy, aby wszystkie dokumenty zostały złożone na czas, a sam proces został zakończony najszybciej jak to możliwe.

  Indywidualne podejście

  Dla każdego klienta staramy się znaleźć najbardziej dopasowane rozwiązanie. Każdy jest w innej sytuacji finansowej i w zależności od tego proponujemy różne wersje produktu, czy to kredyt hipoteczny czy gotówkowy.

  Profesjonalizm

  Jesteśmy świadomi, że korzystając z naszych usług wymagasz od nas zaangażowania i profesjonalizmu. Nie będziemy tracić Twojego czasu, ponieważ jesteśmy po to żebyś nie musiał zajmować się ofertami niewartymi rozpatrywania. Pomożemy wybrać Ci tylko z pośród ofert które będą dla Ciebie najlepsze.

  Jak oceniają nas nasi klienci?

  Bardzo dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. W mojej sytuacji nie było to proste, ale dzięki zaangażowaniu pracowników w końcu otrzymałem upragniony kredyt na mieszkanie. Polecam innym.

  Robert P.

  Po pierwsze mega profesjonalnie, a poza tym: rzeczowo, rzetelnie, konkretnie - jestem zachwycony zarówno szybkością działania, podejściem do klienta, fachowością jak i ogromną wiedzą. A do tego wszystkiego, to co również jest cenne - niezwykle przyjemna atmosfera!

  Tomasz B.

  Jestem pod wrażeniem! Profesjonalizm i kreatywność w jednym! To co dla innych jest niemożliwe, nie stanowi problemu dla Pana Marcina. Istny cudotwórca! Gorąco polecam!

  Patryk G.