Kalkulator zdolności kredytowej

Zdolność kredytowa - przypomnijmy czym właściwie jest?

Zdolność kredytowa jest wyliczeniem maksymalnej kwoty zobowiązania, które bank jest w stanie pozwolić Ci zaciągnąć. Wyliczenie zdolności kredytowej jest obowiązkowym krokiem na drodze ubiegania się o kredyt hipoteczny. Rzetelne i prawidłowe wykonanie tego elementu w procesie kredytowym pozwala na realną ocenę wysokości udzielanego kredytu hipotecznego jak również ma na celu wyliczenie bezpiecznej kwoty kredytu, którą będziesz w stanie spłacać.

Pamiętaj o tym, że mając wybraną nieruchomości i znając jej wartość, należy zacząć od wyliczenia zdolności kredytowej żeby upewnić się, że jesteśmy w stanie zaciągnąć dane zobowiązanie.

Nasi eksperci kredytowi dzieląc się swoją wiedzą udostępniają poniżej kalkulator zdolności kredytowej który pomoże Ci dokonać wstępnej weryfikacji zdolności kredytowej w procesie ubiegania się o uzyskanie kredytu hipotecznego.

W jako sposób skorzystać z udostępnionego kalkulatora zdolności kredytowej?

Uzupełnij rzetelnie wszystkie wymagane poniżej wartości, wprowadzając je w odpowiednie pola kalkulatora. Upewnij się, że posiadasz wszystkie wymagane dane, w przeciwnym razie wynik obliczeń będzie mniej rzetelny.

Jakich informacji potrzebujemy aby precyzyjnie wyliczyć Twoją zdolność kredytową?

Do najważniejszych elementów, które wpływają na Twoją zdolność kredytową, należą:

Sprawdź ile wynosi Twoja zdolność kredytowa

Zastanawiasz się na ile bank wyliczy Twoją zdolność kredytową? Wypełniając poniższy formularz będziesz w stanie wyliczyć ją samodzielnie ;)

Kalkulator Zdolności Kredytowej

Wyniki:

Możesz otrzymać kredyt na kwotę: 0.00 PLN

Miesięczna rata kredytu wyniesie: 0.00 PLN

Pamiętaj, że udostępnione narzędzie jest jedynie poglądowe i nie stanowi oferty banku, Eksperci finansowi.pl wesprą Cię w realnym oszacowaniu Twojej zdolności kredytowej, która szczególnie przy obecnych uwarunkowaniach rynkowych powinna być rzetelnie i rozsądnie określona. Nasi Eksperci uwzględnią wszystkie dodatkowe zmienne wynikające z Twojej indywidualnej sytuacji jak również z warunków poszczególnych ofert kredytu hipotecznego (okres kredytowania, rodzaj oprocentowania itd.). Pomożemy Ci również ocenić w którym banku najlepiej rozpocząć ubieganie się o kredyt hipoteczny gdyż to właśnie my znamy wymagania banków (każdy bank ma inne procedury kredytowe), tym samym pozwoli Ci to uniknąć generowania nadmiernej ilości zapytań do Biura Informacji Kredytowej (BIK), co niewątpliwie również osłabia Twoją zdolność kredytową.

Udostępniony Kalkulator zdolności kredytowej jest wyłącznie narzędziem wspierającym i pierwszym krokiem na drodze do skutecznej oceny zdolności kredytowej, którą pomogą Ci przeprowadzić nasi Eksperci finansowi dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu. Zapraszamy do kontaktu.

Twoja zdolność kredytową jest niewystarczająca lub niesatysfakcjonująca?

Umów się na spotkanie, nasi Eksperci pomogą CI poprawić zdolność kredytową i finalnie będziesz mógł ubiegać się o większą kwotę kredytu. Poniżej kilka sposobów na poprawienie swojej zdolności kredytowej.

Nie czekaj, umów się z nami, będziemy Cię wspierać w całym procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny. Zapraszamy do kontaktu.