Mieszkanie na start

Poznaj wstępne założenia nowego programu rządowego dopłat do kredytów. Przygotuj się na start programu z pomocą ekspertów Finansowi.pl i nie daj się wyprzedzić innym.

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta

  Nasi Eksperci Finansowi w Lublinie

  Twój Doradca kredytowy

  Nasz Zespół ekspertów finansowych od kilkunastu lat działa również na rynku kredytowym w Lublinie. Mamy doświadczenie w pracy w dużych instytucjach finansowych zarówno na stanowiskach doradcy finansowego, eksperta finansowego jak również managerskich.

  Twój doradca finansowy w Lublinie.

  Pomożemy Cię bezpłatnie na każdym etapie ubiegania się o kredyt hipoteczny i zadbamy o to aby ten proces był dla Ciebie szybką i przyjemną drogą do spełnienia marzeń o wymarzonym mieszkaniu. Umów się na spotkanie i sprawdź w czym możemy pomóc:

  Chcesz oszacować zdolność kredytową oraz ocenić ile środków najlepiej przeznaczyć na wkład własny?

  Potrzebujesz pomocy w przejściu przez formalności i wymogi banków oraz przy wypełnieniu i kompletowaniu wszystkich dokumentów?

  Posiadasz już kredyt hipoteczny w innym banku i chcesz zweryfikować możliwość przeniesienia go na lepszych warunkach do innego banku?

  Nie wiesz jakie kryteria wziąć pod uwagę przy wyborze najkorzystniejszej oferty spośród przedstawionych przez Banki?

  Nie wiesz co wpływa na Twoją zdolność kredytową i jak ją można poprawić?

  Finansowi.pl zrobią to wszystko bezpłatnie. Jeśli jesteś z Lublina lub okolic skorzystaj z formularza i przekonaj się dlaczego inni nam zaufali. Z pewnością wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie finansowania nieruchomości.

  Jeżeli jesteś z Lublina, wypełnij formularz, a nasz doradca odezwię się do Ciebie i razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

  Sprawdź ile może wynieść rata Twojego kredytu hipotecznego

  Zastanawiasz się jak obliczyć ratę kredytu? Udostępniamy Ci kalkulator kredytowy, który pozwoli Ci wyliczyć przybliżoną wysokość raty.

  lat

  Rata miesięczna: 1 888 zł

  Odsetki: 379 680 zł

  Kwota całkowita do spłaty: 679 680 zł

  Wyliczenia kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy. Aby znaleźć dla Ciebie najlepszy i najniższy kredyt zapraszamy na spotaknie z naszym doradcą kredytowym.

  Zobacz o ile wzrośnie rata kredytu hipotecznego, przy wzroście stóp procentowych

  +0.5% - Rata miesięczna: 1 728 zł

  +1.0% - Rata miesięczna: 1 824 zł

  +1.5% - Rata miesięczna: 1 922 zł

  +2.0% - Rata miesięczna: 2 022 zł

  +2.5% - Rata miesięczna: 2 124 zł

  +3.0% - Rata miesięczna: 2 229 zł

  Nasza oferta kredytowa w Lublinie

  kredyt hipoteczny

  Kredyt hipoteczny

  Planujesz kupno domu, zakup lub remont mieszkania, kupno działki? Wszystko to pomogą Ci sfinansować środki pochodzące z kredytu hipotecznego. Ze względu na fakt, że jest to zobowiązanie długoterminowe, charakteryzujące się wieloma parametrami wpływającymi na jego koszt warto jest skorzystać z pomocy doświadczonych w tej dziedzinie osób. Nasi eksperci finansowi pomogą Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Pomożemy Ci również wybrać kredyt hipoteczny, który pozwoli Ci zachować komfort spłacani rat przy stale zmieniających się warunkach rynkowych. Nasi Eksperci finansowi z Lublina z pewnością wykorzystają swoją wiedzę i doświadczenie aby pomóc Ci skompletować wszystkie niezbędno dokumenty oraz wypełnić wniosek o kredyt hipoteczny.

  Kredyt gotówkowy

  Kredyt gotówkowy

  Potrzebujesz środków pieniężnych na zakup lub naprawę auta, odświeżenie mieszkania, organizację wesela, wyjazd na długo odkładane wakacje, sfinansowanie studiów, spłatę zobowiązanie, czy też na cel dowolny? Kredyt gotówkowy jest właśnie tym produktem, który Ci pomoże to wszystko sfinansować. Niebywałą zaletą kredytu gotówkowego jest to, że środki mogą być dostępne nawet w kilka dni od złożenia wniosku. Pomimo tego, że kredyt gotówkowy jest zdecydowanie mniej skomplikowanym produktem finansowym niż kredyt hipoteczny oferty bankowe potrafią się różnić w zakresie oprocentowania, dodatkowych kosztów, ubezpieczeń, czy też prowizji w bardzo istotny sposób. Nasi eksperci finansowi z Lublina są właśnie po to aby Ci pomóc w wyborze właściwego kredytu gotówkowego.

  Kredyt firmowy

  Kredyt Firmowy

  Postanowiłeś zrealizować pomysł na swój własny biznes? Potrzebujesz środków na rozpoczęcie własnej działalności lub jej rozwój? Być może planujesz nowe inwestycje lub potrzebujesz środków na poprawę płynności?

  Nasi eksperci finansowi podpowiedzą Ci jak to zrobić i od czego zacząć. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku produktów finansowych dla firm niezwykle istotne jest złożenie wniosku o kredyt w odpowiednim momencie oraz precyzyjne zebranie wymaganych danych finansowych oraz skompletowanie dużej liczby dokumentów. Doskonale rozumiemy, że jesteście ekspertami od własnego biznesu, a analiza Waszych potrzeb oraz dostępnych produktów finansowych wymaga doświadczenia w tym zakresie oraz indywidualnego podejścia i od tego właśnie są nasi eksperci finansowi w Lublinie.

  Najnowsze artykuły

  Co wyróżnia nasz Zespół w Lublinie?

  Niezależność

  Nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadnym bankiem ani towarzystwem ubezpieczeniowym, co daje nam pełną niezależność, elastyczność w doborze dopasowanych do Twoich potrzeb rozwiązań. Twój interes i zadowolenie stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Propozycje naszych rozwiązań nigdy nie będą zależne od narzucanych planów czy też celów sprzedażowych, ponieważ po prostu ich nie mamy.

  Terminowość

  Proces ubiegania się o kredyt często bywa skomplikowany i czasochłonny, a ilość wymaganych dokumentów potrafi przyprawić o ból głowy. Przeprowadzimy Cię przez niego tak żebyś zdążył podpisać umowę kredytową, a deweloper lub sprzedający otrzymał środki w wyznaczonym terminie.

  Indywidualne podejście

  Wiemy, że każdy Klient to inna sytuacja, inne doświadczenia i oczekiwania. Zaciągnięcie kredytu hipotecznego, to dla wielu jedna z najważniejszych decyzji finansowych. Dlatego będziemy uważnie słuchać Twoich potrzeb, będziemy zadawać dużo pytań. Wskażemy Ci możliwe rozwiązania, uprzedzimy o czyhających zagrożeniach, po to żebyś miał pewność, że wybrałeś właściwie i w pełni świadomie.

  Profesjonalizm

  Kredyty to nasza pasja, ale nie oczekujemy, że stanie się również Twoją. Dlatego pracujemy tak, żeby maksymalnie odciążyć Cię z tych elementów procesu kredytowego, które jesteśmy w stanie wykonać za Ciebie. Rozumiemy, dlaczego korzystasz z konsultacji i wsparcia eksperta finansowego. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

  Jak oceniają nas nasi klienci?

  Bardzo dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. W mojej sytuacji nie było to proste, ale dzięki zaangażowaniu pracowników w końcu otrzymałem upragniony kredyt na mieszkanie. Polecam innym.

  Robert P.

  Po pierwsze mega profesjonalnie, a poza tym: rzeczowo, rzetelnie, konkretnie - jestem zachwycony zarówno szybkością działania, podejściem do klienta, fachowością jak i ogromną wiedzą. A do tego wszystkiego, to co również jest cenne - niezwykle przyjemna atmosfera!

  Tomasz B.

  Jestem pod wrażeniem! Profesjonalizm i kreatywność w jednym! To co dla innych jest niemożliwe, nie stanowi problemu dla Pana Marcina. Istny cudotwórca! Gorąco polecam!

  Patryk G.