Eksperci i doradcy finansowi

Nasz zespół w Gdańsku

Kim jesteśmy? Przede wszystkim zgranym zespołem Ekspertów i doradców finansowych z pasją do tego co robimy. Największą satysfakcją w naszej pracy jest dla nas fakt, że możemy Ci pomóc i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a Wasza radość, którą widzimy po otrzymaniu finansowania, które pozwoli Wam spełnić marzenia jest najlepszą formą wynagrodzenia.

Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie dbamy o to, żeby każda podjęta przez Ciebie decyzja była bezpieczna dla Twojego budżetu domowego. Dokładamy wszelkich starań żebyś mógł z pełną świadomością i bez wahania powierzyć w nasze ręce finanse swoje i swojej firmy. Możesz mieć pewność, że kredyt, który spłacasz jest dopasowany do Twoich oczekiwań, a każdy produkt, który posiadasz jest Ci potrzebny. Pokażemy Ci jak wydawać pieniądze w bezpieczny sposób i móc realizować swoje marzenia.

Własne mieszkanie, budowa domu , zakup działki, rozwój własnej firmy czy spełnienie marzeń – kredyty od zawsze były wygodną, szybką i dla większości jedyną drogą do osiągnięcia danego celu. Tylko jak wybrać ten najlepszy kredyt, skoro wszystkie banki reklamują swoją ofertę jako najlepszą na rynku? Jakie rozwiązanie wybrać jeśli bank nie chce przyznać nam kredytu? Jak wyjść z pętli zadłużeń spowodowanych zbyt dużą liczbą kredytów?

Umów spotkanie z naszym doradcą finansowym w Gdańsku

  Pytań, które otrzymujemy od klientów są tysiące, a na najważniejsze z nich dostaniesz odpowiedź podczas krótkiego spotkania. Firma finansowi.pl jest w 100% niezależna i na pierwszym miejscu stawia zawsze klienta i jego potrzeby.

  W naszej codziennej pracy kierujemy się nie tylko wiedzą, ale również etyką zawodową i profesjonalnym podejściem do każdego Klienta. Cenimy Twój czas. Staramy się niwelować stres dotyczący całemu procesowi kredytowemu przez bezpłatne wsparcie w całym procesie kredytowym. Pomożemy Ci przeanalizować i wybrać najlepszą ofertę wraz z przedstawieniem wszystkich kosztów i ukrytych prowizji, a na koniec przygotować całą dokumentacje i wypełnić wniosek tak aby uzyskać pozytywną decyzję kredytową.

  Możesz liczyć na naszą dyspozycyjność i elastyczność. Miejsce spotkania również nie jest problemem, w razie potrzeby jesteśmy w stanie dotrzeć do klienta. Możesz się z nami skontaktować również mailowo, telefonicznie, a nawet on-line, dzięki czemu szybko rozpoczniemy współpracę.

  Poznaj nasz zespół doradców finansowych

  Marcin Janczewski

  Założyciel Finansowi.pl, Ekspert i doradca finansowy

  Nazywam się Marcin Janczewski. Jestem pomysłodawcą i założycielem firmy finansowi.pl Od 11 lat zajmuję się pomaganiem klientom w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytów hipotecznych i gotówkowych.

  Zdaję sobie sprawę, że priorytety i oczekiwania Klientów są różne, dlatego do każdego z Nich podchodzę indywidualnie. Ze swojej strony oferuję rzetelne i obiektywne podejście, pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie.

  Podczas pierwszego spotkania zbieram wszystkie niezbędne informacje, które pomogą mi ustalić preferencje i oczekiwania, a także wyliczyć zdolność kredytową. Za moim pośrednictwem Klienci uzyskali finansowanie w bankach na łączną kwotę przekraczającą 250 milionów złotych.

  Marcin Janczewski - doradca kredytowy
  Anna Ruszczyk - doradca kredytowy

  Anna Ruszczyk

  Ekspert i doradca finansowy

  Moja przygoda z branżą finansową zaczęła się w 2007 roku. Od 2015 roku działam również aktywnie jako przedsiębiorca, a to nauczyło mnie najwięcej, jeśli chodzi o działanie w ogólnie pojętym biznesie.

  Przez te wszystkie lata odbyłam setki spotkań, przeprowadziłam tysiące rozmów i rozwiązałam miliony problemów. Te doświadczenia nauczyły mnie, że każdy człowiek i przypadek jest inny, ma inne potrzeby, a z pozoru wyglądające tak samo sprawy potrzebują różnych rozwiązań.

  Zdobywane przez lata kompetencje pozwalają mi dzisiaj na bezpieczne przeprowadzenie klientów przez skomplikowane procesy kredytowe.

  Zaufanie, jakim obdarzają mnie Klienci i ich końcowe zadowolenie to zawsze dla mnie największa satysfakcja. Zatem zaczynamy przygodę z kredytem? Służę pomocą :)

  Martyna Stasiak

  Ekspert i doradca finansowy

  Od początku mojej kariery zawodowej dobro klienta stawiam na pierwszym miejscu. Początkowo związana z branżą prawniczą i wywodząca się z rodziny prawniczej, wiem jak przeprowadzić klienta bezpiecznie przez cały proces kredytowy.

  Od klienta indywidualnego i spełnienie jego marzeń o własnym kawałku podłogi, po firmy rozwijające się i duże spółki, które kupują nowe lokale, sprzęty lub po prostu chcą utrzymać swoją płynność i bezpieczeństwo finansowe.

  Nie zapominam również o ich zdrowiu i ich rodzinach, oferując wachlarz możliwości dotyczący ubezpieczeń na życie.

  Martyna Stasiak - doradca kredytowy
  Mariusz Piotrowski - doradca kredytowy

  Mariusz Piotrowski

  Ekspert i doradca finansowy

  Nazywam się Mariusz Piotrowski. Od 18 lat jestem związany z bankowością. Doświadczenie w tej branży miałem okazję zdobywać m.in. w Banku Handlowym (Citibank), Fortis Banku oraz BNP Paribas.

  Od wielu lat skutecznie pomagam moim Klientom uzyskać niezbędne finansowanie w postaci kredytów hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych. Oferuję także różne formy zabezpieczenia finansowego dla rodziny na wypadek choroby lub śmierci.

  Joanna Onych

  Ekspert i doradca finansowy

  „Profesjonalizm, skuteczność i życzliwość” – to najczęściej padające słowa z ust moich Klientów. Z branżą finansową jestem związana od 2015 roku. Zdobytą wiedzę w prosty sposób przekazuję swoim Klientom.

  Doskonała znajomość procedur i ofert bankowych sprawia, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, a każdy problem jest do rozwiązania.

  Na spotkanie możesz umówić się w biurze lub online na skype.

  Joanna Onych - doradca kredytowy

  Zapraszamy do Naszego biura w Gdańsku

  Współpracujemy z kilkunastoma bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pozwala to na większą elastyczność przy wyborze najatrakcyjniejszej oferty dla Ciebie.

  Obsługujemy przede wszystkim Klientów z Gdańska oraz okolic, ale dzięki możliwości spotkań online świadczymy usługi również dla Klientów z całej Polski. Doradztwo finansowe dla nas nie ma granic terytorialnych Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, a nawet cały kraj!

  Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najlepszym wyznacznikiem tego, że to co robimy ma sens i chyba nam się to udaje, o czym świadczy sukcesywnie poszerzające się grono zadowolonych Klientów. Nasz sposób działania i model współpracy sprawił, że większość nowych klientów jest dzięki poleceniom od zadowolonych z efektów osób prywatnych i firm, jak również obecni Klienci sami wracają z nowymi tematami współpracy.

  Nasze biuro w Gdańsku