O nas

Najlepszy zespół ekspertów kredytowych

Kim jesteśmy? Przede wszystkim zgranym zespołem Doradców finansowych z pasją do tego co robimy. Największą satysfakcją w naszej pracy jest dla nas fakt, że możemy Ci pomóc i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a Wasza radość, którą widzimy po otrzymaniu finansowania, które pozwoli Wam spełnić marzenia jest najlepszą formą wynagrodzenia.

Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie dbamy o to, żeby każda podjęta przez Ciebie decyzja była bezpieczna dla Twojego budżetu domowego. Dokładamy wszelkich starań żebyś mógł z pełną świadomością i bez wahania powierzyć w nasze ręce finanse swoje i swojej firmy. Możesz mieć pewność, że kredyt, który spłacasz jest dopasowany do Twoich oczekiwań, a każdy produkt, który posiadasz jest Ci potrzebny. Pokażemy Ci jak wydawać pieniądze w bezpieczny sposób i móc realizować swoje marzenia.

Własne mieszkanie, budowa domu , zakup działki, rozwój własnej firmy czy spełnienie marzeń – kredyty od zawsze były wygodną, szybką i dla większości jedyną drogą do osiągnięcia danego celu. Tylko jak wybrać ten najlepszy kredyt, skoro wszystkie banki reklamują swoją ofertę jako najlepszą na rynku? Jakie rozwiązanie wybrać jeśli bank nie chce przyznać nam kredytu? Jak wyjść z pętli zadłużeń spowodowanych zbyt dużą liczbą kredytów?

Umów spotkanie z naszym doradcą finansowym

  Ekspert kredytowy

  Pytań, które otrzymujemy od klientów są tysiące, a na najważniejsze z nich dostaniesz odpowiedź podczas krótkiego spotkania. Firma finansowi.pl jest w 100% niezależna i na pierwszym miejscu stawia zawsze klienta i jego potrzeby.

  W naszej codziennej pracy kierujemy się nie tylko wiedzą, ale również etyką zawodową i profesjonalnym podejściem do każdego Klienta. Cenimy Twój czas. Staramy się niwelować stres dotyczący całemu procesowi kredytowemu przez bezpłatne wsparcie w całym procesie kredytowym. Pomożemy Ci przeanalizować i wybrać najlepszą ofertę wraz z przedstawieniem wszystkich kosztów i ukrytych prowizji, a na koniec przygotować całą dokumentacje i wypełnić wniosek tak aby uzyskać pozytywną decyzję kredytową.

  Możesz liczyć na naszą dyspozycyjność i elastyczność. Miejsce spotkania również nie jest problemem, w razie potrzeby jesteśmy w stanie dotrzeć do klienta. Możesz się z nami skontaktować również mailowo, telefonicznie, a nawet on-line, dzięki czemu szybko rozpoczniemy współpracę.

  Nasze biuro w Gdańsku

  Współpracujemy z kilkunastoma bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pozwala to na większą elastyczność przy wyborze najatrakcyjniejszej oferty dla Ciebie.

  Obsługujemy przede wszystkim Klientów z Gdańska oraz okolic, ale dzięki możliwości spotkań online świadczymy usługi również dla Klientów z całej Polski. Doradztwo finansowe dla nas nie ma granic terytorialnych Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, a nawet cały kraj!

  Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najlepszym wyznacznikiem tego, że to co robimy ma sens i chyba nam się to udaje, o czym świadczy sukcesywnie poszerzające się grono zadowolonych Klientów. Nasz sposób działania i model współpracy sprawił, że większość nowych klientów jest dzięki poleceniom od zadowolonych z efektów osób prywatnych i firm, jak również obecni Klienci sami wracają z nowymi tematami współpracy.