Pośrednictwo Nieruchomości

Natalia Kamińska

Natalia Kamińska

Natalia Kamińska jest Doradcą ds. Nieruchomości na terenie Trójmiasta.

Z branżą nieruchomości jest związana od 2015 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w dużym biurze nieruchomości w Gdańsku. Od września 2018 roku prowadzi własne biuro nieruchomości we współpracy z Centrum Pośrednika.

Specjalizuje się w sprzedaży mieszkań w Gdańsku, szczególnie w dzielnicach takich jak Morena, Ujeścisko, Jasień, Chełm, Zakoniczyn, Łostowice czy Kowale. Żadna lokalizacja na terenie Trójmiasta nie jest jej jednak obca.

Jej konik to podatek od odpłatnego zbycia nieruchomości. Jeśli sprzedajesz nieruchomość przed upływem 5 lat współpraca z Natalią będzie najlepszym wyborem.

Jacek Holiczko

Pośrednictwo w sprzedaży i zakupie nieruchomości

Jacek Holiczko to lata doświadczeń. Setki przeprowadzonych transakcji, reprezentując zarówno Zbywców jak i Kupujących nieruchomość.

Poruszając się w branży obrotu nieruchomościami, dążę do zminimalizowania wszelkich obaw i zagrożeń oraz aby proces przebiegł możliwie jak najsprawniej.

Przywiązuję ogromną wagę do budowania relacji z każdym Klientem. To w połączeniu z profesjonalnym podejściem do pracy i do powierzonych zleceń, przynosi bardzo pożądane rekomendacje. Jest to najlepsza ocena jakości mojej pracy.

Kredyt firmowy
Kredyt firmowy

Marek Wasicki

Marek Wasicki doświadczenie w branży nieruchomości zbierał w największej korporacji w Polsce. Sześć lat na rynku z sukcesami i wieloma zadowolonymi klientami poskutkowało awansem na stanowisko Dyrektora Regionalnego dużej korporacji. Dzisiaj przyszedł czas na samodzielne działanie.

Marek jest osobą otwartą, pracowitą i niesamowicie ambitną. Jeśli masz trudny temat, albo mało czasu na finalizację to zdecydowanie Marek jest odpowiednią osobą.