Kredyt Gotówkowy

Kredyt gotówkowy

Produkt ten pozwala na pozyskanie dodatkowych środków pieniężnych z możliwością przeznaczenia ich na dowolne wydatki, bez konieczności wskazywania konkretnego celu. Kredyt gotówkowy można przeznaczyć na realizację wybranej potrzeby np. zmianę wyposażenia mieszkania, zakup nowego auta, realizację wymarzonego wyjazdu wakacyjnego, sfinansowanie studiów, pokrycie kosztów organizacji wesela, a nawet spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań. Jest to jeden z najszybszych z dostępnych na rynku finansowym sposobów na sfinansowanie dowolnego marzenia kiedy brakuje Ci na nie środków. Każdy doradca kredytowy w naszym zespole świadczy usługi pomocy w wyborze najlepszego dla Ciebie kredytu. Zapraszamy do kontaktu.

Kredyt gotówkowy – rodzaje i cele

Główne zalety kredytu gotówkowego

Podstawowe wady kredytu gotówkowego

Prowizje i koszty kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy z reguły opiewa na znacznie mniejszą kwotę niż kredyt hipoteczny, niemniej jednak generuje szereg kosztów dodatkowych. Doradca kredytowy w naszej firmie jest właśnie po to aby Ci podpowiedzieć na co należy zwrócić uwagę, żeby zachować bezpieczeństwo a pożyczone od pieniądze nie stały się kosztownym problemem.

Oprócz wspomnianej wcześniej prowizji, która stanowi istotny koszt, na koszty kredytu gotówkowego wpływają również inne opłaty związane z samym kredytem oraz prowadzeniem rachunku do jego spłaty. Główny koszt kordytu to jego oprocentowanie (odsetki). Na wysokość oprocentowania składa się marża banku (wysokość na dzień zawarcia umowy) oraz zmienna stawka bazowa podawane w punktach procentowych.

Prowizja pobierana jest jednorazowo natomiast odsetki spłacane przez cały okres kredytowania.

Dodatkowy koszt, często pomijany w porównaniu ofert banków stanowią ubezpieczenia. Pozwalają one zabezpieczyć głównie bank, ponieważ towarzystwo ubezpieczeniowe, dzięki opłacanej składce zobowiązuje się spłacić Twój kredyt w razie śmierci, kalectwa lub niezdolności do pracy.

Należy zwrócić uwagę, że Banki często oferują niższe oprocentowanie a nawet obniżenie prowizji kredytobiorcom, którzy wykupią ubezpieczenie. Mimo tego, nie zawsze taka operacja będzie dla Ciebie korzystna gdyż niekiedy koszt składki za ubezpieczenie może przewyższyć korzyści związane z niższym oprocentowaniem kredytu. Nasi doradcy kredytowi Finansowi.pl pomogą Ci zwrócić uwagę na wszystkie koszty kredytu gotówkowego i wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę.

Kredyt gotówkowy nie spełnia Twoich potrzeb? Zapoznaj się z możliwościami jakie Ci daje kredyt hipoteczny