Mieszkanie na start

Poznaj wstępne założenia nowego programu rządowego dopłat do kredytów. Przygotuj się na start programu z pomocą ekspertów Finansowi.pl i nie daj się wyprzedzić innym.

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta

  Doradca kredytowy - Twój przewodnik po finansach w Krakowie

  Twój Doradca kredytowy

  Jesteśmy Zespołem Ekspertów Finansowych z całkiem sporym doświadczeniem na krakowskim rynku kredytowym. Za nami kilkanaście lat pracy w korporacjach, na stanowiskach doradcy finansowego, eksperta finansowego oraz managerskich. Tysiące spotkań z klientami, setki przeprocesowanych wniosków – tak dla tych bardziej uważnych, z każdym Klientem spotykamy się kilka razy.

  Twój doradca kredytowy w Krakowie.

  Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy i będziemy wspierali na każdym etapie ubiegania się o kredyt hipoteczny. Czy taki model jest dla Ciebie odpowiedni, przekonaj się sam, najlepszą rekomendacją są setki zadowolonych klientów, pochodzących głównie z polecenia.

  Szukasz kredytu na zakup wymarzonego mieszkania lub budowę domu i nie wiesz od czego zacząć?

  Nie wiesz jaką masz zdolność kredytową i ile wkładu własnego powinieneś zaangażować?

  Zastanawiasz się jak wybrać optymalne rozwiązanie w sytuacji gdy wszystkie banki reklamują swoją ofertę jako najlepszą na rynku?

  Nie wiesz co zrobić gdy Bank ci odmówi?

  Finansowi.pl bezpłatnie przeanalizują Twoją sytuację finansową i wybiorą najlepsze rozwiązania.

  Jesteś z Krakowa? Zapraszamy do naszego biura, gdzie przy filiżance dobrej kawy będziemy mogli Ci pomóc sfinansować Twoje marzenia.

  Sprawdź ile może wynieść rata Twojego kredytu hipotecznego

  Zastanawiasz się jak obliczyć ratę kredytu? Udostępniamy Ci kalkulator kredytowy, który pozwoli Ci wyliczyć przybliżoną wysokość raty.

  lat

  Rata miesięczna: 1 888 zł

  Odsetki: 379 680 zł

  Kwota całkowita do spłaty: 679 680 zł

  Wyliczenia kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy. Aby znaleźć dla Ciebie najlepszy i najniższy kredyt zapraszamy na spotaknie z naszym doradcą kredytowym.

  Zobacz o ile wzrośnie rata kredytu hipotecznego, przy wzroście stóp procentowych

  +0.5% - Rata miesięczna: 1 728 zł

  +1.0% - Rata miesięczna: 1 824 zł

  +1.5% - Rata miesięczna: 1 922 zł

  +2.0% - Rata miesięczna: 2 022 zł

  +2.5% - Rata miesięczna: 2 124 zł

  +3.0% - Rata miesięczna: 2 229 zł

  Nasza oferta finansowa w Krakowie

  kredyt hipoteczny

  Kredyt hipoteczny

  Potrzebujesz środków na zakup lub remont mieszkania, budowę lub kupno domu, zakup działki?

  Wszystko to sfinansujesz za pomocą kredytu hipotecznego. Jest to zobowiązanie długoterminowe, składające się z wielu parametrów, a sam produkt ze względu na jego złożoność jest jednym z trudniejszych na rynku kredytowym. Wybór najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród dostępnych na rynku wcale nie jest oczywisty - ważne aby dopasować produkt do Twoich potrzeb i oczekiwań. Pamiętajmy, że najtańszy kredyt nie oznacza, że jest on najlepszy. Nasi Eksperci posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie dzięki którym pomogą Ci w znalezieniu najlepszego kredytu oraz w przeprowadzeniu Cię przez cały proces kredytowy.

  Kredyt gotówkowy

  Kredyt gotówkowy

  Chcesz wyjechać na wymarzone wakacje, zmienić samochód, organizujesz wesele, planujesz drobny remont, czy też zamierzasz spłacić inne zobowiązania lub po prostu potrzebujesz środków na dowolny cel?

  Kredyt gotówkowy jest produktem, który pomoże zrealizować Twoje potrzeby, a procedura uzyskania finansowania trwa z reguły kilka dni. Pomimo tego, że produkt ten jest zdecydowanie mniej skomplikowany niż kredyt hipoteczny oferty bankowe potrafią się różnić w zakresie oprocentowania, dodatkowych kosztów, ubezpieczeń, czy też prowizji w bardzo istotny sposób. Żeby wybrać najdogodniejszą ofertę, warto skorzystać z pomocy Ekspertów finansowi.pl.

  Kredyt firmowy

  Kredyt Firmowy

  Zaczynasz przygodę z własnym biznesem? Potrzebujesz środków na start lub rozwój? Planujesz nowe inwestycje lub potrzebujesz środków na poprawę płynności?

  W każdym z tych przypadków będziemy w stanie Ci pomóc. Doskonale rozumiemy, że prowadzenie własnego biznesu jest bardzo wymagające, a analiza potrzeb finansowych wymaga indywidualnego podejścia. Sprawdź jak możemy Ci w tym pomóc.

  Najnowsze artykuły

  Co nas wyróżnia?

  Niezależność

  W przeciwieństwie do dużych firm pośrednictwa – wiemy, bo pracowaliśmy w nich, nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadnym z banków czy towarzystwem ubezpieczeniowym, co daje nam pełną niezależność, elastyczność w doborze rozwiązań, a interes i zadowolenie Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Propozycji naszych rozwiązań nigdy nie będą determinowały targety. Po prostu ich nie mamy.

  Terminowość

  Proces kredytowy bywa skomplikowany i czasochłonny. Dopilnujemy żebyś zdążył podpisać umowę kredytową i uruchomić kredyt zanim zapłacisz pierwsza ratę… tylko sprawdzamy czy uważnie czytasz. Dopilnujemy, żeby deweloper lub sprzedający otrzymał środki w terminie, majster z ekipą nie zszedł z placu budowy, a Ty na zawał.

  Indywidualne podejście

  Każdy Klient to inna historia. Kredyt hipoteczny, często wieloletni, to nie zakupy w przydomowym sklepie. Bardziej myślimy o tym jak o szyciu garnituru na miarę. Słuchamy Twoich potrzeb, zadajemy dużo pytań, pokazujemy możliwości, wskazujemy ryzyka, po to żeby jak najlepiej pomóc Ci zrealizować Twoje cele.

  Profesjonalizm

  Jesteśmy przygotowani, nie będziemy marnowali Twojego czasu, nie będziemy Cię angażować w tematy, które jesteśmy w stanie zrobić sami, słuchamy, nie oczekujemy, że pokochasz kredyty tak jak my, więc nie będziemy doktoryzować i zarzucać Cię ogromem obco brzmiących słów. Chyba, że sam o to poprosisz. Rozumiemy, dlaczego korzystasz z pomocy eksperta finansowego. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

  Jak oceniają nas nasi klienci?

  Bardzo dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. W mojej sytuacji nie było to proste, ale dzięki zaangażowaniu pracowników w końcu otrzymałem upragniony kredyt na mieszkanie. Polecam innym.

  Robert P.

  Po pierwsze mega profesjonalnie, a poza tym: rzeczowo, rzetelnie, konkretnie - jestem zachwycony zarówno szybkością działania, podejściem do klienta, fachowością jak i ogromną wiedzą. A do tego wszystkiego, to co również jest cenne - niezwykle przyjemna atmosfera!

  Tomasz B.

  Jestem pod wrażeniem! Profesjonalizm i kreatywność w jednym! To co dla innych jest niemożliwe, nie stanowi problemu dla Pana Marcina. Istny cudotwórca! Gorąco polecam!

  Patryk G.